תפריט
ראשי | נוער ואקדמיה | בית ספר לכדורגל

בית ספר לכדורגל

 
 
הנכם מוזמנים להירשם במשרדי מחלקת הנוער: רח' דניאל, נתניה | ימים א'-ה' 14:00-20:00 | פרטים נוספים: 09-8651336 שלוחה 1
 
 
האקדמיה לכדורגל של מכבי נתניה מלמדת יותר מכל על השינוי הגדול שחל במועדון מאז קיץ 2016, אז נרכש על ידי אייל סגל, ומהווה את גולת הכותרת במחלקת הנוער. בשנים האחרונות מגיעים מאות ילדים בימים שני ורביעי לבושים במדי מכבי נתניה לאימוני האקדמיה.
  
הקבוצות באקדמיה לכדורגל מחולקות על פי שנתוני גיל, מילדים בגיל הרך גיל 4, ועד ילדי כיתה ח'. מאמני הליגה והאקדמיה נבחרים בקפידה, לאור היותם דמויות חינוכיות. בראש המערכת עומד זאביק זלצר, איש כדורגל מהמעולים בארץ, בעל ניסיון של שנים בעבודה עם ילדים ובני נוער, והכרה בינלאומית. על כן, כל ילד שמגיע לאימון יודע שמלבד יסודות הכדורגל הוא מקבל גם ערכים. אמנם לא כל אחד שמתאמן יגדל להיות שחקן כדורגל מוביל, אבל אנחנו, במחלקת הנוער, מצפים שכולם גדלו להיות בני אדם טובים, עם דרך לחיים ספורטיביים.
 
האקדמיה לכדורגל של מכבי נתניה משובצת בשחקני עבר בולטים של המועדון, הממשיכים את מסורת המועדון. עבר, הווה, עתיד בצהוב-שחור.
 
 
 
וכמובן, אחת המטרות של בית הספר לכדורגל היא לייצר שחקנים לקבוצות המחלקה. הראייה העתידית היא להכשיר כמה שיותר שחקנים מקומיים לקבוצה הבוגרת, כדי שזו תתבסס בעתיד על שחקני בית. אנו במועדון מאמינים כי שחקן שגדל במועדון טעון בזיקה ומחויבות כלפי המועדון בו גדל.

אז איך נרשמים?
 
ההרשמה למכבי נתניה מתבצעת במשרדי מחלקת הנוער, במתקן האימונים המתקדם של המועדון: רחוב דניאל בנתניה, ימים א'-ה' 14:00-20:00. לפרטים נוספים: 09-8651336 שלוחה 1.
 

טבלת גביע הטוטו

קבוצה מש' נקודות
7 הפועל באר שבע 6 7
8 הפועל תל אביב 6 7
9 בני סכנין 6 6
10 מכבי חיפה 6 6
11 הפועל רעננה 6 6
12 הפועל חיפה 6 5
13 מכבי נתניה 6 4
14 בית"ר ירושלים 6 4
לטבלה המלאה>
פרסומתפרסומת
חסות
חסות
חסות
חסות
חסות
חסות
חסות
חסות
powered by Art-Up
ווינר  מנהלת הליגה