איגוד הכדוריד

סגל הקבוצה

מספר שם שחקן עמדה תאריך לידה
1 סהר שאול שוער 03/10/1976
2 פרלוב דין פינה 16/10/1996
3 אבנעים מור מקשר 16/09/1997
4 שויקה דין פיבוט 29/02/1988
5 פרליצה דגאן מקשר 23/03/1985
7 בן-סעדון דוראל פינה 05/04/1997
8 אהרונוביץ טל מקשר 07/04/1990
9 מוסיינקו איליה פינה 06/01/1998
10 צפריר אופק פינה 09/12/2001
12 אלימלך משה שוער 15/01/1992
14 יוניש רן פיבוט 14/03/1997
15 רייך לביא פינה 18/03/1999
16 כהן נדב פינה 18/10/2002
18 סגל רותם מקשר 29/06/1999
19 גולץ מתן מרכז 10/01/1994
20 ניב-חייט נעם פינה 26/12/2000
26 מאסטר סאבו מקשר 02/03/1990
42 נדלר עמרי מקשר 24/03/2001
63 יצחק עוז שוער 14/03/1998
71 אהרוני שליו פינה 06/02/2001

בעלי תפקידים

לוח משחקים

תאריך שעה ליגה אולם מארחת אורחת תוצאה
20/09/2019 15:00 WINNER, מחזור 1 אולם חדש רמות מ.כ. באר שבע עירוני רחובות 25-24
27/09/2019 16:00 WINNER, מחזור 2 היכל הספורט רחובות עירוני רחובות הפועל אלטשולר שחם ראשון לציון 31-24
11/10/2019 16:00 WINNER, מחזור 4 היכל הספורט רחובות עירוני רחובות מכבי אבישי קרית מוצקין 29-36
01/11/2019 16:00 WINNER, מחזור 5 אולם הראשונים הרצליה בני הרצליה עירוני רחובות 25-28
08/11/2019 16:00 WINNER, מחזור 6 היכל הספורט רחובות עירוני רחובות א.כ. נס-ציונה 22-28
11/11/2019 20:00 WINNER, מחזור 7 נעם חיים דימונה מכבי דימונה עירוני רחובות 31-25
15/11/2019 15:45 WINNER, מחזור 8 אולם קציר מ.כ. יובלים חולון עירוני רחובות 27-32
22/11/2019 16:00 WINNER, מחזור 3 אולם בית מכבי ראשל"צ מכבי סרוגו ראשון לציון עירוני רחובות 24-34
25/11/2019 19:30 WINNER, מחזור 9 היכל הספורט רחובות עירוני רחובות הפועל קרית אונו 28-37
29/11/2019 16:00 WINNER, מחזור 10 אולם אורנים רמה"ש א.ס. SGS רמת השרון עירוני רחובות 24-26
08/12/2019 20:30 גביע המדינה WINNER, שמינית גמר אולם חדש קרית אונו הפועל קרית אונו עירוני רחובות 0-0
20/12/2019 16:00 WINNER, מחזור 11 היכל הספורט רחובות עירוני רחובות הפועל אשדוד 0-0
24/01/2020 16:00 WINNER, מחזור 12 היכל הספורט רחובות עירוני רחובות מ.כ. באר שבע 0-0
31/01/2020 16:00 WINNER, מחזור 13 אולם נחלת יהודה הפועל אלטשולר שחם ראשון לציון עירוני רחובות 0-0
03/02/2020 19:30 WINNER, מחזור 14 היכל הספורט רחובות עירוני רחובות מכבי סרוגו ראשון לציון 0-0
07/02/2020 16:00 WINNER, מחזור 15 אולם גושן מכבי אבישי קרית מוצקין עירוני רחובות 0-0
14/02/2020 16:00 WINNER, מחזור 16 היכל הספורט רחובות עירוני רחובות בני הרצליה 0-0
28/02/2020 16:00 WINNER, מחזור 17 צימרמן החדש א.כ. נס-ציונה עירוני רחובות 0-0
02/03/2020 19:30 WINNER, מחזור 18 היכל הספורט רחובות עירוני רחובות מכבי דימונה 0-0
06/03/2020 16:00 WINNER, מחזור 19 היכל הספורט רחובות עירוני רחובות מ.כ. יובלים חולון 0-0
13/03/2020 16:00 WINNER, מחזור 20 אולם חדש קרית אונו הפועל קרית אונו עירוני רחובות 0-0
20/03/2020 16:00 WINNER, מחזור 21 היכל הספורט רחובות עירוני רחובות א.ס. SGS רמת השרון 0-0
27/03/2020 16:00 WINNER, מחזור 22 אולם מקיף ט' הפועל אשדוד עירוני רחובות 0-0

כתבות נוספות

חולון, המושבה הניגרית

האורדונים בהדרכת אריק שפירא משלימים את הסגל
עדע

חולון, המושבה הניגרית

האורדונים בהדרכת אריק שפירא משלימים את הסגל
עדע

חולון, המושבה הניגרית

האורדונים בהדרכת אריק שפירא משלימים את הסגל
עדע
×
קבוצה:
תפקיד  
אזרחות  
תאריך לידה  


×
היכל הספורט רחובות
כתובת האולם: חנה אברך 25 פינת כהןיצחק 2, רחובות


ספונסרים1ספונסרים2ספונסרים4 - גיבובהסופנסרים5 - אאוטדורמולטןגייטוריידקל גב