איגוד הכדוריד

סגל הקבוצה

מספר שם שחקן עמדה תאריך לידה
1 איליוכין טל שוער 24/01/2000
1 פישלוביץ ניב שוער 20/06/1992
2 נציה שניר פיבוט 26/08/1999
3 נאמן יואב פינה 06/01/1980
4 מלול יצחק מקשר 11/05/1998
7 צמרינסקי עמית מרכז 07/02/2000
8 סידי ירמיהו מקשר 14/01/1994
9 עמיאל קסם פינה 03/01/2000
10 קופמן ולדיסלב מרכז 16/04/1988
12 סטראט יוליאן שוער 01/01/1975
13 שלם שרון פינה 25/06/1995
17 בודנהיימר תומר פיבוט 10/07/1998
18 פרידמן דניאל מקשר 19/11/1990
19 שמן ניב מקשר 14/01/2000
24 סטלמן עמית פינה 09/01/1993
29 קראציץ איוון מקשר 26/05/1985
33 בן-הרואה פז פינה 25/11/2001
44 קלדרון דור מרכז 01/01/2001

בעלי תפקידים

לוח משחקים

תאריך שעה ליגה אולם מארחת אורחת תוצאה
20/09/2019 16:00 WINNER, מחזור 1 אולם בית מכבי ראשל"צ מכבי סרוגו ראשון לציון א.כ. נס-ציונה 26-27
27/09/2019 15:30 WINNER, מחזור 2 נעם חיים דימונה מכבי דימונה מכבי סרוגו ראשון לציון 40-23
01/11/2019 16:00 WINNER, מחזור 5 אולם בית מכבי ראשל"צ מכבי סרוגו ראשון לציון א.ס. SGS רמת השרון 31-34
08/11/2019 15:00 WINNER, מחזור 6 אולם מקיף ט' הפועל אשדוד מכבי סרוגו ראשון לציון 22-30
11/11/2019 19:30 WINNER, מחזור 7 אולם בית מכבי ראשל"צ מכבי סרוגו ראשון לציון מ.כ. באר שבע 27-25
15/11/2019 16:00 WINNER, מחזור 8 אולם נחלת יהודה הפועל אלטשולר שחם ראשון לציון מכבי סרוגו ראשון לציון 31-29
22/11/2019 16:00 WINNER, מחזור 3 אולם בית מכבי ראשל"צ מכבי סרוגו ראשון לציון עירוני רחובות 24-34
25/11/2019 19:30 WINNER, מחזור 9 אולם בית מכבי ראשל"צ מכבי סרוגו ראשון לציון מ.כ. יובלים חולון 30-30
29/11/2019 16:00 WINNER, מחזור 10 אולם בית מכבי ראשל"צ מכבי סרוגו ראשון לציון מכבי אבישי קרית מוצקין 26-34
03/12/2019 19:30 WINNER, מחזור 4 אולם חדש קרית אונו הפועל קרית אונו מכבי סרוגו ראשון לציון 32-20
08/12/2019 20:30 גביע המדינה WINNER, שמינית גמר אולם תיכונט מכבי תל אביב מכבי סרוגו ראשון לציון 0-0
20/12/2019 16:00 WINNER, מחזור 11 אולם הראשונים הרצליה בני הרצליה מכבי סרוגו ראשון לציון 0-0
24/01/2020 16:00 WINNER, מחזור 12 צימרמן החדש א.כ. נס-ציונה מכבי סרוגו ראשון לציון 0-0
30/01/2020 19:30 WINNER, מחזור 13 אולם בית מכבי ראשל"צ מכבי סרוגו ראשון לציון מכבי דימונה 0-0
03/02/2020 19:30 WINNER, מחזור 14 היכל הספורט רחובות עירוני רחובות מכבי סרוגו ראשון לציון 0-0
07/02/2020 16:00 WINNER, מחזור 15 אולם בית מכבי ראשל"צ מכבי סרוגו ראשון לציון הפועל קרית אונו 0-0
14/02/2020 16:00 WINNER, מחזור 16 אולם אורנים רמה"ש א.ס. SGS רמת השרון מכבי סרוגו ראשון לציון 0-0
28/02/2020 16:00 WINNER, מחזור 17 אולם בית מכבי ראשל"צ מכבי סרוגו ראשון לציון הפועל אשדוד 0-0
02/03/2020 20:00 WINNER, מחזור 18 אולם חדש רמות מ.כ. באר שבע מכבי סרוגו ראשון לציון 0-0
06/03/2020 16:00 WINNER, מחזור 19 אולם בית מכבי ראשל"צ מכבי סרוגו ראשון לציון הפועל אלטשולר שחם ראשון לציון 0-0
13/03/2020 15:45 WINNER, מחזור 20 אולם קציר מ.כ. יובלים חולון מכבי סרוגו ראשון לציון 0-0
20/03/2020 16:00 WINNER, מחזור 21 אולם גושן מכבי אבישי קרית מוצקין מכבי סרוגו ראשון לציון 0-0
27/03/2020 16:00 WINNER, מחזור 22 אולם בית מכבי ראשל"צ מכבי סרוגו ראשון לציון בני הרצליה 0-0

כתבות נוספות

חולון, המושבה הניגרית

האורדונים בהדרכת אריק שפירא משלימים את הסגל
עדע

חולון, המושבה הניגרית

האורדונים בהדרכת אריק שפירא משלימים את הסגל
עדע

חולון, המושבה הניגרית

האורדונים בהדרכת אריק שפירא משלימים את הסגל
עדע
×
קבוצה:
תפקיד  
אזרחות  
תאריך לידה  


×
אולם בית מכבי ראשל"צ
כתובת האולם: גולדה מאיר 21, ראשון לציון


ספונסרים1ספונסרים2ספונסרים4 - גיבובהסופנסרים5 - אאוטדורמולטןגייטוריידקל גב