איגוד הכדוריד

סגל הקבוצה

מספר שם שחקן עמדה תאריך לידה
1 אזולאי עמרי שוער 07/03/2002
1 אליאס עומר פינה 07/09/1999
1 בטיטו עידן מקשר 21/12/2003
1 חממי עוז פינה 10/05/1992
1 טל יותם מקשר 27/03/1992
1 לובימיר יוסיץ מקשר 21/08/1988
1 ליבגוט איליי שוער 09/06/2002
1 ליבגוט רועי פינה 15/08/2002
1 מימון ניב פינה 23/01/2002
1 נתן שי פיבוט 19/08/1996
1 סורקיס איתי פינה 03/12/1998
1 סלס שון מקשר 15/04/1999
1 עוזיאל עמית פיבוט 06/04/2002
1 פלח עידו מרכז 27/09/1999
1 שם טוב תום פיבוט 29/10/1996
1 שרעבי אביב מקשר 19/03/2002
5 גרא עומר פיבוט 28/07/1992
15 צליצה דושקו מקשר 16/08/1986
16 דגנוביץ פדה שוער 06/03/1982
19 גררה יובל מרכז 12/05/1992
20 שטיינר אופק פיבוט 20/07/1999
40 שחק סהר פינה 15/05/1997

בעלי תפקידים

לוח משחקים

תאריך שעה ליגה אולם מארחת אורחת תוצאה
02/09/2019 20:00 גביע winner שופטים ע"ש מויזס רש בית א', מחזור 2 אולם גושן מכבי אבישי קרית מוצקין הפועל אלטשולר שחם ראשון לציון 33-24
06/09/2019 16:00 גביע winner שופטים ע"ש מויזס רש בית א', מחזור 3 אולם נחלת יהודה הפועל אלטשולר שחם ראשון לציון בני הרצליה 25-35
20/09/2019 16:00 WINNER, מחזור 1 אולם נחלת יהודה הפועל אלטשולר שחם ראשון לציון מכבי דימונה 19-28
27/09/2019 16:00 WINNER, מחזור 2 היכל הספורט רחובות עירוני רחובות הפועל אלטשולר שחם ראשון לציון 31-24
04/10/2019 16:00 WINNER, מחזור 3 אולם נחלת יהודה הפועל אלטשולר שחם ראשון לציון הפועל קרית אונו 28-36
11/10/2019 15:00 WINNER, מחזור 4 אולם אורנים רמה"ש א.ס. SGS רמת השרון הפועל אלטשולר שחם ראשון לציון 31-29
01/11/2019 15:00 WINNER, מחזור 5 אולם נחלת יהודה הפועל אלטשולר שחם ראשון לציון הפועל אשדוד 26-23
08/11/2019 14:00 WINNER, מחזור 6 אולם חדש רמות מ.כ. באר שבע הפועל אלטשולר שחם ראשון לציון 31-28
11/11/2019 19:30 WINNER, מחזור 7 אולם נחלת יהודה הפועל אלטשולר שחם ראשון לציון מ.כ. יובלים חולון 25-26
15/11/2019 16:00 WINNER, מחזור 8 אולם נחלת יהודה הפועל אלטשולר שחם ראשון לציון מכבי סרוגו ראשון לציון 31-29
25/11/2019 20:00 WINNER, מחזור 9 אולם גושן מכבי אבישי קרית מוצקין הפועל אלטשולר שחם ראשון לציון 33-25
29/11/2019 16:00 WINNER, מחזור 10 אולם נחלת יהודה הפועל אלטשולר שחם ראשון לציון בני הרצליה 24-29
06/12/2019 16:00 גביע המדינה WINNER, שמינית גמר צימרמן החדש א.כ. נס-ציונה הפועל אלטשולר שחם ראשון לציון 0-0
20/12/2019 16:00 WINNER, מחזור 11 צימרמן החדש א.כ. נס-ציונה הפועל אלטשולר שחם ראשון לציון 0-0
23/01/2020 20:00 WINNER, מחזור 12 נעם חיים דימונה מכבי דימונה הפועל אלטשולר שחם ראשון לציון 0-0
31/01/2020 16:00 WINNER, מחזור 13 אולם נחלת יהודה הפועל אלטשולר שחם ראשון לציון עירוני רחובות 0-0
03/02/2020 20:30 WINNER, מחזור 14 אולם חדש קרית אונו הפועל קרית אונו הפועל אלטשולר שחם ראשון לציון 0-0
07/02/2020 16:00 WINNER, מחזור 15 אולם נחלת יהודה הפועל אלטשולר שחם ראשון לציון א.ס. SGS רמת השרון 0-0
14/02/2020 15:00 WINNER, מחזור 16 אולם מקיף ט' הפועל אשדוד הפועל אלטשולר שחם ראשון לציון 0-0
28/02/2020 16:00 WINNER, מחזור 17 אולם נחלת יהודה הפועל אלטשולר שחם ראשון לציון מ.כ. באר שבע 0-0
02/03/2020 20:30 WINNER, מחזור 18 אולם קציר מ.כ. יובלים חולון הפועל אלטשולר שחם ראשון לציון 0-0
06/03/2020 16:00 WINNER, מחזור 19 אולם בית מכבי ראשל"צ מכבי סרוגו ראשון לציון הפועל אלטשולר שחם ראשון לציון 0-0
13/03/2020 16:00 WINNER, מחזור 20 אולם נחלת יהודה הפועל אלטשולר שחם ראשון לציון מכבי אבישי קרית מוצקין 0-0
20/03/2020 16:00 WINNER, מחזור 21 אולם הראשונים הרצליה בני הרצליה הפועל אלטשולר שחם ראשון לציון 0-0
27/03/2020 16:00 WINNER, מחזור 22 אולם נחלת יהודה הפועל אלטשולר שחם ראשון לציון א.כ. נס-ציונה 0-0

כתבות נוספות

חולון, המושבה הניגרית

האורדונים בהדרכת אריק שפירא משלימים את הסגל
עדע

חולון, המושבה הניגרית

האורדונים בהדרכת אריק שפירא משלימים את הסגל
עדע

חולון, המושבה הניגרית

האורדונים בהדרכת אריק שפירא משלימים את הסגל
עדע
×
קבוצה:
תפקיד  
אזרחות  
תאריך לידה  


×
אולם נחלת יהודה
כתובת האולם: העצמאות 37, ראשון לציון


ספונסרים1ספונסרים2ספונסרים4 - גיבובהסופנסרים5 - אאוטדורמולטןגייטוריידקל גב