איגוד הכדוריד

סגל הקבוצה

מספר שם שחקן עמדה תאריך לידה
1 בקשי ירין שוער 10/11/1998
1 לוי יהונתן שוער 18/08/1997
4 טריניניץ' מארקו מרכז 04/10/1993
5 סבג אסף פינה 01/10/2000
7 אוחיון אריה פינה 04/12/1991
10 טייר סתיו פינה 19/10/1998
11 עמר ברק פינה 12/10/1992
12 שפושניקוב נאור שוער 14/04/2001
15 נוסקוב סרגי מקשר 14/03/1997
16 סימון עומר שוער 16/01/1996
18 ליכט שגיא מקשר 28/10/1999
19 כהן אורן מקשר 02/12/2001
21 טורגמן אופק מקשר 25/04/2000
24 טל עידו מקשר 16/01/2001
25 בלטיטר מתן פיבוט 15/06/1990
33 ליאוביץ פיליפ פיבוט 23/02/1997
48 צמח דניאל פינה 08/09/2001
85 בוסיק אלכסנדר מקשר 21/04/1985
88 כהן אלון שוער 04/08/1988

בעלי תפקידים

לוח משחקים

תאריך שעה ליגה אולם מארחת אורחת תוצאה
30/08/2019 16:00 גביע winner שופטים ע"ש מויזס רש בית א', מחזור 1 אולם הראשונים הרצליה בני הרצליה מכבי אבישי קרית מוצקין 25-29
02/09/2019 20:00 גביע winner שופטים ע"ש מויזס רש בית א', מחזור 2 אולם גושן מכבי אבישי קרית מוצקין הפועל אלטשולר שחם ראשון לציון 33-24
20/09/2019 16:00 WINNER, מחזור 1 אולם גושן מכבי אבישי קרית מוצקין בני הרצליה 27-31
27/09/2019 16:00 WINNER, מחזור 2 צימרמן החדש א.כ. נס-ציונה מכבי אבישי קרית מוצקין 35-29
04/10/2019 16:00 WINNER, מחזור 3 אולם גושן מכבי אבישי קרית מוצקין מכבי דימונה 32-35
11/10/2019 16:00 WINNER, מחזור 4 היכל הספורט רחובות עירוני רחובות מכבי אבישי קרית מוצקין 29-36
01/11/2019 16:00 WINNER, מחזור 5 אולם גושן מכבי אבישי קרית מוצקין הפועל קרית אונו 28-26
08/11/2019 16:00 WINNER, מחזור 6 אולם אורנים רמה"ש א.ס. SGS רמת השרון מכבי אבישי קרית מוצקין 29-31
11/11/2019 20:00 WINNER, מחזור 7 אולם גושן מכבי אבישי קרית מוצקין הפועל אשדוד 34-30
15/11/2019 14:00 WINNER, מחזור 8 אולם חדש רמות מ.כ. באר שבע מכבי אבישי קרית מוצקין 28-26
25/11/2019 20:00 WINNER, מחזור 9 אולם גושן מכבי אבישי קרית מוצקין הפועל אלטשולר שחם ראשון לציון 33-25
29/11/2019 16:00 WINNER, מחזור 10 אולם בית מכבי ראשל"צ מכבי סרוגו ראשון לציון מכבי אבישי קרית מוצקין 26-34
08/12/2019 21:00 גביע המדינה WINNER, שמינית גמר אולם חט. ביניים ק. חיים מכבי הקרייתים מכבי אבישי קרית מוצקין 0-0
20/12/2019 16:00 WINNER, מחזור 11 אולם גושן מכבי אבישי קרית מוצקין מ.כ. יובלים חולון 0-0
24/01/2020 16:00 WINNER, מחזור 12 אולם הראשונים הרצליה בני הרצליה מכבי אבישי קרית מוצקין 0-0
31/01/2020 16:00 WINNER, מחזור 13 אולם גושן מכבי אבישי קרית מוצקין א.כ. נס-ציונה 0-0
03/02/2020 20:00 WINNER, מחזור 14 נעם חיים דימונה מכבי דימונה מכבי אבישי קרית מוצקין 0-0
07/02/2020 16:00 WINNER, מחזור 15 אולם גושן מכבי אבישי קרית מוצקין עירוני רחובות 0-0
14/02/2020 16:00 WINNER, מחזור 16 אולם חדש קרית אונו הפועל קרית אונו מכבי אבישי קרית מוצקין 0-0
28/02/2020 16:00 WINNER, מחזור 17 אולם גושן מכבי אבישי קרית מוצקין א.ס. SGS רמת השרון 0-0
02/03/2020 20:00 WINNER, מחזור 18 אולם מקיף ט' הפועל אשדוד מכבי אבישי קרית מוצקין 0-0
06/03/2020 16:00 WINNER, מחזור 19 אולם גושן מכבי אבישי קרית מוצקין מ.כ. באר שבע 0-0
13/03/2020 16:00 WINNER, מחזור 20 אולם נחלת יהודה הפועל אלטשולר שחם ראשון לציון מכבי אבישי קרית מוצקין 0-0
20/03/2020 16:00 WINNER, מחזור 21 אולם גושן מכבי אבישי קרית מוצקין מכבי סרוגו ראשון לציון 0-0
27/03/2020 16:00 WINNER, מחזור 22 אולם קציר מ.כ. יובלים חולון מכבי אבישי קרית מוצקין 0-0

כתבות נוספות

חולון, המושבה הניגרית

האורדונים בהדרכת אריק שפירא משלימים את הסגל
עדע

חולון, המושבה הניגרית

האורדונים בהדרכת אריק שפירא משלימים את הסגל
עדע

חולון, המושבה הניגרית

האורדונים בהדרכת אריק שפירא משלימים את הסגל
עדע
×
קבוצה:
תפקיד  
אזרחות  
תאריך לידה  


×
אולם גושן
כתובת האולם: דקר 4, קרית מוצקין


ספונסרים1ספונסרים2ספונסרים4 - גיבובהסופנסרים5 - אאוטדורמולטןגייטוריידקל גב