איגוד הכדוריד

סגל הקבוצה

מספר שם שחקן עמדה תאריך לידה
1 יעקוב גיל שוער 26/06/1987
1 צרפתי שחר שוער 16/03/2000
3 שקלים דניאל פיבוט 17/09/1992
5 ויין פרדרג מקשר 17/12/1992
7 גל עמית פינה 11/08/1992
8 ג'קיץ ג'ורג'ה מרכז 28/08/1993
9 אוברמן-עציון אלון פינה 08/04/1999
10 פומרנץ גיל פינה 17/11/1991
11 טורקניץ איתי מרכז 02/01/2000
14 כהן אופיר מרכז 27/11/1998
15 פבלוביץ מילאן מקשר 30/09/1989
19 אפו יוסף פיבוט 01/10/1993
20 קפון אלעד מרכז 11/05/1989
24 חביב נדב מקשר 24/08/1999
34 מוטולה עמית פינה 25/03/2000
55 שמיר יהב שוער 06/04/1999

בעלי תפקידים

לוח משחקים

תאריך שעה ליגה אולם מארחת אורחת תוצאה
20/09/2019 16:00 WINNER, מחזור 1 אולם אורנים רמה"ש א.ס. SGS רמת השרון מ.כ. יובלים חולון 33-33
27/09/2019 16:00 WINNER, מחזור 2 אולם אורנים רמה"ש א.ס. SGS רמת השרון הפועל אשדוד 26-25
04/10/2019 15:00 WINNER, מחזור 3 אולם חדש רמות מ.כ. באר שבע א.ס. SGS רמת השרון 32-28
11/10/2019 15:00 WINNER, מחזור 4 אולם אורנים רמה"ש א.ס. SGS רמת השרון הפועל אלטשולר שחם ראשון לציון 31-29
01/11/2019 16:00 WINNER, מחזור 5 אולם בית מכבי ראשל"צ מכבי סרוגו ראשון לציון א.ס. SGS רמת השרון 31-34
08/11/2019 16:00 WINNER, מחזור 6 אולם אורנים רמה"ש א.ס. SGS רמת השרון מכבי אבישי קרית מוצקין 29-31
11/11/2019 20:30 WINNER, מחזור 7 אולם הראשונים הרצליה בני הרצליה א.ס. SGS רמת השרון 34-33
22/11/2019 16:00 WINNER, מחזור 8 אולם אורנים רמה"ש א.ס. SGS רמת השרון א.כ. נס-ציונה 22-30
25/11/2019 20:00 WINNER, מחזור 9 נעם חיים דימונה מכבי דימונה א.ס. SGS רמת השרון 37-28
29/11/2019 16:00 WINNER, מחזור 10 אולם אורנים רמה"ש א.ס. SGS רמת השרון עירוני רחובות 24-26
08/12/2019 19:30 גביע המדינה WINNER, שמינית גמר אולם אורנים רמה"ש א.ס. SGS רמת השרון מכבי דימונה 0-0
20/12/2019 16:00 WINNER, מחזור 11 אולם חדש קרית אונו הפועל קרית אונו א.ס. SGS רמת השרון 0-0
24/01/2020 15:45 WINNER, מחזור 12 אולם קציר מ.כ. יובלים חולון א.ס. SGS רמת השרון 0-0
31/01/2020 15:00 WINNER, מחזור 13 אולם מקיף ט' הפועל אשדוד א.ס. SGS רמת השרון 0-0
03/02/2020 19:30 WINNER, מחזור 14 אולם אורנים רמה"ש א.ס. SGS רמת השרון מ.כ. באר שבע 0-0
07/02/2020 16:00 WINNER, מחזור 15 אולם נחלת יהודה הפועל אלטשולר שחם ראשון לציון א.ס. SGS רמת השרון 0-0
14/02/2020 16:00 WINNER, מחזור 16 אולם אורנים רמה"ש א.ס. SGS רמת השרון מכבי סרוגו ראשון לציון 0-0
28/02/2020 16:00 WINNER, מחזור 17 אולם גושן מכבי אבישי קרית מוצקין א.ס. SGS רמת השרון 0-0
02/03/2020 19:30 WINNER, מחזור 18 אולם אורנים רמה"ש א.ס. SGS רמת השרון בני הרצליה 0-0
06/03/2020 16:00 WINNER, מחזור 19 צימרמן החדש א.כ. נס-ציונה א.ס. SGS רמת השרון 0-0
12/03/2020 19:30 WINNER, מחזור 20 אולם אורנים רמה"ש א.ס. SGS רמת השרון מכבי דימונה 0-0
20/03/2020 16:00 WINNER, מחזור 21 היכל הספורט רחובות עירוני רחובות א.ס. SGS רמת השרון 0-0
27/03/2020 16:00 WINNER, מחזור 22 אולם אורנים רמה"ש א.ס. SGS רמת השרון הפועל קרית אונו 0-0

כתבות נוספות

חולון, המושבה הניגרית

האורדונים בהדרכת אריק שפירא משלימים את הסגל
עדע

חולון, המושבה הניגרית

האורדונים בהדרכת אריק שפירא משלימים את הסגל
עדע

חולון, המושבה הניגרית

האורדונים בהדרכת אריק שפירא משלימים את הסגל
עדע
×
קבוצה:
תפקיד  
אזרחות  
תאריך לידה  


×
אולם אורנים רמה"ש
כתובת האולם: ארלוזורוב 22, רמת השרון


ספונסרים1ספונסרים2ספונסרים4 - גיבובהסופנסרים5 - אאוטדורמולטןגייטוריידקל גב