איגוד הכדוריד

סגל הקבוצה

מספר שם שחקן עמדה תאריך לידה
1 מאירוביץ אורן שוער 01/02/1990
4 קיסליוב איגור מקשר 28/05/1992
5 רחמים רועי מרכז 21/09/1996
7 רחימוב אור פינה 11/07/2002
9 רונן איתי פינה 19/10/1997
10 פרץ דוד פיבוט 03/04/1990
11 פריד ברק מקשר 07/07/1985
12 בוחניק יותם שוער 22/04/2002
14 גדות עומרי מרכז 03/08/1993
15 גבע אופק מרכז 05/03/1999
16 קוזניץ איתי שוער 30/10/1975
17 פינקר עידן פיבוט 09/08/1997
18 מרום תומר פינה 18/09/2001
20 צייטלר שלמה פינה 20/12/1993
21 לוין שחר פינה 11/01/1994
22 צייטלר אראל מקשר 23/02/2001
34 אטישקין נועם פיבוט 23/11/1996
40 אמסלם אבירם פיבוט 30/07/2003
41 חאייק גל פינה 10/10/2002
55 סלימוביץ איד מקשר 25/09/1985

בעלי תפקידים

אברהם (רמי) פריד
מנהל קבוצה: אברהם (רמי) פריד
עמית כהן
מנכ"ל אגודה: עמית כהן

לוח משחקים

תאריך שעה ליגה אולם מארחת אורחת תוצאה
20/09/2019 16:00 WINNER, מחזור 1 אולם בית מכבי ראשל"צ מכבי סרוגו ראשון לציון א.כ. נס-ציונה 26-27
27/09/2019 16:00 WINNER, מחזור 2 צימרמן החדש א.כ. נס-ציונה מכבי אבישי קרית מוצקין 35-29
04/10/2019 16:00 WINNER, מחזור 3 אולם הראשונים הרצליה בני הרצליה א.כ. נס-ציונה 36-28
11/10/2019 15:45 WINNER, מחזור 4 אולם קציר מ.כ. יובלים חולון א.כ. נס-ציונה 29-34
01/11/2019 13:30 WINNER, מחזור 5 צימרמן החדש א.כ. נס-ציונה מכבי דימונה 24-29
08/11/2019 16:00 WINNER, מחזור 6 היכל הספורט רחובות עירוני רחובות א.כ. נס-ציונה 22-28
11/11/2019 19:30 WINNER, מחזור 7 צימרמן החדש א.כ. נס-ציונה הפועל קרית אונו 23-29
22/11/2019 16:00 WINNER, מחזור 8 אולם אורנים רמה"ש א.ס. SGS רמת השרון א.כ. נס-ציונה 22-30
25/11/2019 20:00 WINNER, מחזור 9 צימרמן החדש א.כ. נס-ציונה הפועל אשדוד 35-31
29/11/2019 15:30 WINNER, מחזור 10 אולם חדש רמות מ.כ. באר שבע א.כ. נס-ציונה 20-31
06/12/2019 16:00 גביע המדינה WINNER, שמינית גמר צימרמן החדש א.כ. נס-ציונה הפועל אלטשולר שחם ראשון לציון 0-0
20/12/2019 16:00 WINNER, מחזור 11 צימרמן החדש א.כ. נס-ציונה הפועל אלטשולר שחם ראשון לציון 0-0
24/01/2020 16:00 WINNER, מחזור 12 צימרמן החדש א.כ. נס-ציונה מכבי סרוגו ראשון לציון 0-0
31/01/2020 16:00 WINNER, מחזור 13 אולם גושן מכבי אבישי קרית מוצקין א.כ. נס-ציונה 0-0
03/02/2020 20:00 WINNER, מחזור 14 צימרמן החדש א.כ. נס-ציונה בני הרצליה 0-0
07/02/2020 16:00 WINNER, מחזור 15 צימרמן החדש א.כ. נס-ציונה מ.כ. יובלים חולון 0-0
13/02/2020 20:00 WINNER, מחזור 16 נעם חיים דימונה מכבי דימונה א.כ. נס-ציונה 0-0
28/02/2020 16:00 WINNER, מחזור 17 צימרמן החדש א.כ. נס-ציונה עירוני רחובות 0-0
02/03/2020 20:30 WINNER, מחזור 18 אולם חדש קרית אונו הפועל קרית אונו א.כ. נס-ציונה 0-0
06/03/2020 16:00 WINNER, מחזור 19 צימרמן החדש א.כ. נס-ציונה א.ס. SGS רמת השרון 0-0
13/03/2020 15:00 WINNER, מחזור 20 אולם מקיף ט' הפועל אשדוד א.כ. נס-ציונה 0-0
20/03/2020 16:00 WINNER, מחזור 21 צימרמן החדש א.כ. נס-ציונה מ.כ. באר שבע 0-0
27/03/2020 16:00 WINNER, מחזור 22 אולם נחלת יהודה הפועל אלטשולר שחם ראשון לציון א.כ. נס-ציונה 0-0

כתבות נוספות

חולון, המושבה הניגרית

האורדונים בהדרכת אריק שפירא משלימים את הסגל
עדע

חולון, המושבה הניגרית

האורדונים בהדרכת אריק שפירא משלימים את הסגל
עדע

חולון, המושבה הניגרית

האורדונים בהדרכת אריק שפירא משלימים את הסגל
עדע
×
קבוצה:
תפקיד  
אזרחות  
תאריך לידה  


×
צימרמן החדש
כתובת האולם: מיכאל גולן 3, נס ציונה


ספונסרים1ספונסרים2ספונסרים4 - גיבובהסופנסרים5 - אאוטדורמולטןגייטוריידקל גב