איגוד הכדוריד

סגל הקבוצה

מספר שם שחקן עמדה תאריך לידה
1 סגרון תומר שוער 21/11/1980
2 דרגוביץ לוקה מקשר 12/10/1995
3 בן דוד רז מרכז 02/08/1999
4 בן-סימון איתמר פיבוט 05/01/2003
5 שכמנדב מיכאל פינה 01/02/1992
7 שטיינברג יובל פינה 12/02/1998
8 סולומון שון מרכז 27/01/2003
10 לביא עידו פיבוט 08/03/1982
10 רובינשטיין עומר פיבוט 07/11/1998
11 אקר לירן פינה 10/08/2002
12 רג'יצ'יץ מילוש שוער 25/09/1990
15 לחמן ירדן מרכז 01/12/1998
17 אבו יוסי מקשר 12/07/1983
23 זנו נועם פיבוט 06/12/1996
24 שירי גדעון מקשר 04/01/1992
28 סולומון רואי פינה 27/01/2003
31 פרקש אור פינה 10/03/2000
33 מיטרוביץ ניקולה מקשר 03/07/1993
46 אלימלך שלו מרכז 01/06/2001
55 גולן נועם מרכז 13/01/2000
77 אדרי ניר שוער 28/04/2003

בעלי תפקידים

לוח משחקים

תאריך שעה ליגה אולם מארחת אורחת תוצאה
20/09/2019 16:00 WINNER, מחזור 1 אולם נחלת יהודה הפועל אלטשולר שחם ראשון לציון מכבי דימונה 19-28
27/09/2019 15:30 WINNER, מחזור 2 נעם חיים דימונה מכבי דימונה מכבי סרוגו ראשון לציון 40-23
04/10/2019 16:00 WINNER, מחזור 3 אולם גושן מכבי אבישי קרית מוצקין מכבי דימונה 32-35
11/10/2019 14:30 WINNER, מחזור 4 נעם חיים דימונה מכבי דימונה בני הרצליה 28-27
01/11/2019 13:30 WINNER, מחזור 5 צימרמן החדש א.כ. נס-ציונה מכבי דימונה 24-29
07/11/2019 21:00 WINNER, מחזור 6 אולם קציר מ.כ. יובלים חולון מכבי דימונה 24-35
11/11/2019 20:00 WINNER, מחזור 7 נעם חיים דימונה מכבי דימונה עירוני רחובות 31-25
14/11/2019 19:30 WINNER, מחזור 8 אולם חדש קרית אונו הפועל קרית אונו מכבי דימונה 25-36
25/11/2019 20:00 WINNER, מחזור 9 נעם חיים דימונה מכבי דימונה א.ס. SGS רמת השרון 37-28
28/11/2019 20:00 WINNER, מחזור 10 אולם מקיף ט' הפועל אשדוד מכבי דימונה 24-29
08/12/2019 19:30 גביע המדינה WINNER, שמינית גמר אולם אורנים רמה"ש א.ס. SGS רמת השרון מכבי דימונה 0-0
19/12/2019 20:00 WINNER, מחזור 11 נעם חיים דימונה מכבי דימונה מ.כ. באר שבע 0-0
23/01/2020 20:00 WINNER, מחזור 12 נעם חיים דימונה מכבי דימונה הפועל אלטשולר שחם ראשון לציון 0-0
30/01/2020 19:30 WINNER, מחזור 13 אולם בית מכבי ראשל"צ מכבי סרוגו ראשון לציון מכבי דימונה 0-0
03/02/2020 20:00 WINNER, מחזור 14 נעם חיים דימונה מכבי דימונה מכבי אבישי קרית מוצקין 0-0
06/02/2020 20:30 WINNER, מחזור 15 אולם הראשונים הרצליה בני הרצליה מכבי דימונה 0-0
13/02/2020 20:00 WINNER, מחזור 16 נעם חיים דימונה מכבי דימונה א.כ. נס-ציונה 0-0
27/02/2020 20:00 WINNER, מחזור 17 נעם חיים דימונה מכבי דימונה מ.כ. יובלים חולון 0-0
02/03/2020 19:30 WINNER, מחזור 18 היכל הספורט רחובות עירוני רחובות מכבי דימונה 0-0
05/03/2020 20:00 WINNER, מחזור 19 נעם חיים דימונה מכבי דימונה הפועל קרית אונו 0-0
12/03/2020 19:30 WINNER, מחזור 20 אולם אורנים רמה"ש א.ס. SGS רמת השרון מכבי דימונה 0-0
19/03/2020 20:00 WINNER, מחזור 21 נעם חיים דימונה מכבי דימונה הפועל אשדוד 0-0
27/03/2020 16:00 WINNER, מחזור 22 אולם חדש רמות מ.כ. באר שבע מכבי דימונה 0-0

כתבות נוספות

חולון, המושבה הניגרית

האורדונים בהדרכת אריק שפירא משלימים את הסגל
עדע

חולון, המושבה הניגרית

האורדונים בהדרכת אריק שפירא משלימים את הסגל
עדע

חולון, המושבה הניגרית

האורדונים בהדרכת אריק שפירא משלימים את הסגל
עדע
×
קבוצה:
תפקיד  
אזרחות  
תאריך לידה  


×
נעם חיים דימונה
כתובת האולם: דימונה


ספונסרים1ספונסרים2ספונסרים4 - גיבובהסופנסרים5 - אאוטדורמולטןגייטוריידקל גב