איגוד הכדוריד

סגל הקבוצה

מספר שם שחקן עמדה תאריך לידה
1 בוניס שגיא שוער 23/03/1996
1 עיקו עומר שוער 31/10/2001
2 קורדובה גיא פינה 11/07/1994
3 צרפתי דניאל פינה 29/08/1999
7 בן-חיים איתי פיבוט 20/03/1997
8 טואג תומר פינה 25/12/1992
10 לינדגרן דניאל מרכז 27/09/1986
12 שממה גיא שוער 29/12/2001
13 ליברטי בן מרכז 01/01/1994
15 כזום רועי מקשר 23/01/1998
16 אנגל מרדכי שוער 06/11/1991
17 מצליח הדר מקשר 03/09/1996
18 אלמוסלינוס איתמר מקשר 03/03/1996
23 אוחיון אסף מרכז 17/11/2002
27 סיצנקו אלכסנדר מרכז 17/08/1988
30 יטקובסקי ירדן פיבוט 13/06/1998
36 כספי גל פינה 31/01/1995
81 דהן יפתח מקשר 29/06/2002

בעלי תפקידים

לוח משחקים

תאריך שעה ליגה אולם מארחת אורחת תוצאה
30/08/2019 16:00 גביע winner שופטים ע"ש מויזס רש בית א', מחזור 1 אולם הראשונים הרצליה בני הרצליה מכבי אבישי קרית מוצקין 25-29
06/09/2019 16:00 גביע winner שופטים ע"ש מויזס רש בית א', מחזור 3 אולם נחלת יהודה הפועל אלטשולר שחם ראשון לציון בני הרצליה 25-35
20/09/2019 16:00 WINNER, מחזור 1 אולם גושן מכבי אבישי קרית מוצקין בני הרצליה 27-31
27/09/2019 15:45 WINNER, מחזור 2 אולם קציר מ.כ. יובלים חולון בני הרצליה 27-31
04/10/2019 16:00 WINNER, מחזור 3 אולם הראשונים הרצליה בני הרצליה א.כ. נס-ציונה 36-28
11/10/2019 14:30 WINNER, מחזור 4 נעם חיים דימונה מכבי דימונה בני הרצליה 28-27
01/11/2019 16:00 WINNER, מחזור 5 אולם הראשונים הרצליה בני הרצליה עירוני רחובות 25-28
08/11/2019 16:00 WINNER, מחזור 6 אולם חדש קרית אונו הפועל קרית אונו בני הרצליה 26-30
11/11/2019 20:30 WINNER, מחזור 7 אולם הראשונים הרצליה בני הרצליה א.ס. SGS רמת השרון 34-33
15/11/2019 15:00 WINNER, מחזור 8 אולם מקיף ט' הפועל אשדוד בני הרצליה 19-32
25/11/2019 20:30 WINNER, מחזור 9 אולם הראשונים הרצליה בני הרצליה מ.כ. באר שבע 28-25
29/11/2019 16:00 WINNER, מחזור 10 אולם נחלת יהודה הפועל אלטשולר שחם ראשון לציון בני הרצליה 24-29
08/12/2019 20:00 גביע המדינה WINNER, שמינית גמר אולם גולדה פ"ת מכבי עירוני פתח תקוה בני הרצליה 0-0
20/12/2019 16:00 WINNER, מחזור 11 אולם הראשונים הרצליה בני הרצליה מכבי סרוגו ראשון לציון 0-0
24/01/2020 16:00 WINNER, מחזור 12 אולם הראשונים הרצליה בני הרצליה מכבי אבישי קרית מוצקין 0-0
31/01/2020 16:00 WINNER, מחזור 13 אולם הראשונים הרצליה בני הרצליה מ.כ. יובלים חולון 0-0
03/02/2020 20:00 WINNER, מחזור 14 צימרמן החדש א.כ. נס-ציונה בני הרצליה 0-0
06/02/2020 20:30 WINNER, מחזור 15 אולם הראשונים הרצליה בני הרצליה מכבי דימונה 0-0
14/02/2020 16:00 WINNER, מחזור 16 היכל הספורט רחובות עירוני רחובות בני הרצליה 0-0
28/02/2020 16:00 WINNER, מחזור 17 אולם הראשונים הרצליה בני הרצליה הפועל קרית אונו 0-0
02/03/2020 19:30 WINNER, מחזור 18 אולם אורנים רמה"ש א.ס. SGS רמת השרון בני הרצליה 0-0
06/03/2020 16:00 WINNER, מחזור 19 אולם הראשונים הרצליה בני הרצליה הפועל אשדוד 0-0
13/03/2020 14:00 WINNER, מחזור 20 אולם חדש רמות מ.כ. באר שבע בני הרצליה 0-0
20/03/2020 16:00 WINNER, מחזור 21 אולם הראשונים הרצליה בני הרצליה הפועל אלטשולר שחם ראשון לציון 0-0
27/03/2020 16:00 WINNER, מחזור 22 אולם בית מכבי ראשל"צ מכבי סרוגו ראשון לציון בני הרצליה 0-0

כתבות נוספות

חולון, המושבה הניגרית

האורדונים בהדרכת אריק שפירא משלימים את הסגל
עדע

חולון, המושבה הניגרית

האורדונים בהדרכת אריק שפירא משלימים את הסגל
עדע

חולון, המושבה הניגרית

האורדונים בהדרכת אריק שפירא משלימים את הסגל
עדע
×
קבוצה:
תפקיד  
אזרחות  
תאריך לידה  


×
אולם הראשונים הרצליה
כתובת האולם: הרב קוק 30, הרצליה


ספונסרים1ספונסרים2ספונסרים4 - גיבובהסופנסרים5 - אאוטדורמולטןגייטוריידקל גב